Metod promocji kandydatów jest bez liku i co chwilę pojawiają się nowe. Również my uważnie obserwujemy trendy w marketingu politycznym i wybieramy te, w które wierzymy, że spełnią się na polskim rynku. Dlatego jedną z propozycji, którą chcemy zaoferować a jest bardzo rzadko spotykana na rynku jest oferta Eko-plakat, który pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas w kampanii i wyróżnić się na tle tych kandydatów, którzy nie wykorzystają tego środka. Możesz być krok przed nimi! Mamy też bardzo ciekawą propozycję druku, który sprawi, że wiele osób podejdzie do Ciebie na metr, by zobaczyć na własne oczy Twój plakat. Jest nim Printing 3.0 – wydruk sprawiający wrażenie optyczne, że kandydat jest przed wydrukiem.

Planując swoją strategię wyborczą musisz wiedzieć, że kampanię wyborczą prowadzi się w życiu realnym i życiu wirtualnym. Musisz być widoczny zarówno tutaj i tutaj.

W życiu wirtualnym czyli w Internecie warto byś mógł/mogła być dostępna w najpopularniejszych mediach. Niezbędnym narzędziem będzie dla Ciebie Facebook, Instagram i Twitter. To prawda, nie będziesz miał/miała dużo czasu na jego używanie, ale możesz znaleźć zaufaną osobę, która będzie prowadziła dla Ciebie te profile w Twoim imieniu. Nie martw się, nie chodzi tutaj o to, że oszukasz społeczeństwo, że to nie Ty piszesz. Wyborcy zdają sobie sprawę, że nie możesz być w dwóch miejscach naraz. Social media sprawią, że wyborcy, których wokół siebie zbierzesz będą na bieżąco informowani o Twojej aktywności, a lajkowane i udostępniane treści będą wyświetlały się innym. Znaj jednak umiar. Wrzucanie nowych zdjęć co godzinę, nie przysporzy Ci fanów – może ich zniechęcić, że spamisz.

Nie może zabraknąć Twojej widoczności na materiałach promocyjnych w różnych zakątkach Twojego okręgu wyborczego – zwłaszcza tam, gdzie Ciebie nie znają. Takiej promocji właśnie pomagamy My oferując ciekawe sposoby na wyróżnienie się. Jeśli nie zainwestujesz w ten rodzaj promocji odpowiednich środków szybko zaczniesz zauważać, że konkurencja Cię pod tym względem wyprzedza co może tylko wzbudzić w Tobie zupełnie zbędny zły nastrój. Dlatego zaplanuj odpowiednio kampanię, śledź uważnie konkurencję i bądź nie daj się wyprzedzić. Życzymy Ci powodzenia!

Wracaj do nas na stronę, choć wiemy, że będzie ciężko Ci znaleźć czas. Postaramy się we wpisach podpowiedzieć co można jeszcze zrobić, byś zwiększył szansę na wygraną.