Nie ukrywajmy, zarówno my jak i Ty wiemy, że w kampanii wyborczej kluczowy jest czas. Prezydent RP wyznaczył termin wyborów na 13 października 2019 roku co oznacza, że kampania będzie krótsza niż zwykle. Oczywiście oznacza to dla Ciebie krótszy okres wzmożonego wysiłku związanego z kampanią wyborczą, ale też skraca czas promocji nieco zmniejszając szansę na poznanie Twojej kandydatury tam gdzie Cię nie znają, zwłaszcza jeśli jesteś osobą dopiero przekraczającą progi polityki ogólnopolskiej.

Zapewne znane Ci są plakaty na dykcie. Ci co wcześniej uczestniczyli w kampaniach wiedzą ile czasu należy poświęcić, aby zorganizować to. Ci co nie wiedzą to podpowiemy.

Dotychczasowa praktyka wyglądała tak, że aby mieć plakat na dykcie trzeba było najpierw zlecić w drukarni plakat do wydruku. Potem trzeba było również zamówić odpowiednią ilość dykty a także zaopatrzyć się w klej, by plakat został do niej przyklejony. Potem kandydata lub jego sztab wyborczy czy też wolontariuszy czekała żmudna praca klejenia plakatów do dykty, co z pewnością jeśli było to przez Ciebie robione – to zauważyłeś(aś), że nigdy nie wychodziło idealnie.

Wyobraź sobie, że nie musisz tego już więcej robić, a Twoi wolontariusze i Ty zamiast tracić na to czas – mogą rozwieszać i rozdawać materiały promocyjne a Ty możesz spędzić czas w terenie skutecznie przekonując kolejnych wyborców. Rozwiązaniem jest nasz Eko-plakat.

Czym jest Eko-plakat?

To rozwiązanie dostępne dzięki najnowszej technologii jaką posiadamy. To wysokiej jakości wydruk bezpośrednio na sztywnej płycie. Zamawiając Eko-plakat otrzymujesz już gotowy produkt, wystarczy tylko go zamontować. Innymi atutami naszego Eko-plakatu są:
– szybki i łatwy montaż – który możesz zrobić za pomocą tzw. trytytek (też się zastanawiamy skąd nazwa trytytki 🙂 )
– możliwość użycia zarówno na słupie (w wariancie dwóch plakatów) lub jako tzw. potykacz (zaprezentowany na zdjęciu)
– potykacz może być również 3 częściowy – czyli wydruk trzech plakatów a jeden w środku jest wydrukowany obustronnie – tak, że możesz na jednym potykaczu mieć dwa różne plakaty.
– płyta jest wykonana z drewnopodobnego surowca z certyfikatem FSC, która jest pochodzenia naturalnego i szybko ulega biodegradacji. Jesteś eko-friendly używając eko-plakatu. I o to chodzi!

Jakie są inne opcje oszczędzające czas w kampanii?

W przypadku druków wysokonakładowych proponujemy druk offsetowy. Wydrukowany przez nas plakat będzie maszynowo naniesiony i przyklejony do płyty. Daje to gwarancję tego, że plakat będzie idealnie przylegał do niej. Jest to rozwiązanie znacznie bardziej trwałe, niż tradycyjne – ręczne klejenie plakatu no i przede wszystkim jest to ogromna oszczędność czasu. Wystarczy sobie wyobrazić ile go trzeba poświęcić, by przykleić 1000-5000 plakatów do płyty. My zrobimy to za Ciebie.

We dwie osoby taniej

Jeżeli myślisz o oszczędności czasu i pieniędzy, nie zamierzasz wydrukować ilości offsetowej czyli minimum 1000 sztuk – zapytaj innego zaprzyjaźnionego kandydata, czy zechciałby złożyć zamówienie z Tobą. Jesteśmy w stanie wydrukować dwa projekty na offsetowej drukarce, dzięki czemu znacznie obniżysz koszt wydruku, gdyż wspólnie możecie przekroczyć próg 1000 sztuk wymagany przy offsetowym zleceniu. Offsetowy druk dotyczy wydruku plakatu i maszynowego przyklejenia go na płytę.